چشم و هم چشمی از کجا تا به کجا کشیده شده است ؟!!!

این قسمتی از یه مقاله است که ب.ی.ب.ی.س.ی در مورد ر.و.س.پ.ی های ایران نوشته :

« تحقیقات نشان می‌دهد که اغلب ر.و.س.پ.ی.ا.ن جدید، نیازهای اساسی و اولیه زندگی خود ‌را با شغل اول تامین می‌کنند و ر.و.س.پ.ی‌گری را به عنوان شغل دوم برای از بین بردن "نابرابری‌‌های اجتماعی" با دیگر دختران هم‌سن و سالشان انتخاب می‌کنند. »

!!!!!!

« فریبا از جمله زنان جوانی است که برای "مهمانی‌های خاص" از او دعوت می شود. او می گوید: "دانشگاهم تمام شد، کار می کنم، اما این کار پردرآمدتر است. مشکل خانوادگی هم ندارم. فقط دلم می خواهد آنطور که توی فیلم زن زیبا (pr.et.ty wo.ma.n) اون خانوم زندگیش را ساخت، من هم بسازم." »

!!!!!!

 

پیوست ۱ : بنظرم اینجور آدما به شدت از خود گذشته هستن ، چون بدن شون رو در اختیار مردم میذارن تا بتونن ظاهری برای خودشون جور کنن که به مذاق مردم خوش بیاد !!!

پیوست ۲ : دیگه تصمیم دارم به این کفشی که حدود 7 ساله دارم می پوشمش و به همه لباسها و وسایلی که حدود یک دهه است دارم ازشون استفاده می کنم ، و به همه چیزهایی که دلم میخواد بخرم و نمی تونم ، به شـــــــــــــدت افتخار کنم .

اصلا شاید واسه همینه که من انقد انزوا گزین شدم ، واسه اینکه اصلا اهل این رقابت های احمقانه و مسابقات ناتموم ایرانی ها نیستم ، و انزوا باعث میشه راحت بتونم با یه کفش 7 ساله سر کنم .

/ 4 نظر / 33 بازدید
corona

حيوونکي ها خيلي احمقن . نه؟؟ [رویا]

سوسن

اوه نميدونم چي بگم [تعجب]

سوسن

اوه نميدونم چي بگم [تعجب]

تک پاساژ

بزرگترین پاساژ اینترنتی در دنیای مجازی - در یک محیط رقابتی در بین فروشگاه های تک پاساژ شما می توانید بهترین اجناس را با ارزان ترین قیمت ها خریداری کنید. منتظر شما هستیم ;) www.TAKPASAJ.ir -------------- http://www.robotblog.ir سیستم اتوماتیک ارسال نظر گروهی