102 - بقره

و پیروی کردند سخنانی را که (دیوان و) شیاطین در ملک سلیمان (به افسون و جادوگری) می‌خواندند، و هرگز سلیمان (با به کار بردن سحر به خدا) کافر نگشت و لکن شیاطین کافر شدند که سحر به مردم می‌آموختند. و آنچه را که بر دو فرشته هاروت و ماروت در بابل نازل شده بود پیروی کردند، در صورتی که آن دو ملک به هیچ کس چیزی نمی‌آموختند مگر آنکه بدو می‌گفتند که کار ما فتنه و امتحان است، مبادا کافر شوی! اما مردم از آن دو ملک چیزی را که ما بین زن و شوهر جدایی افکند می‌آموختند، البته به کسی زیان نمی‌رسانیدند مگر آنکه خدا بخواهد، و چیزی که می‌آموختند به خلق زیان می‌رسانید و سود نمی‌بخشید، و محققا می‌دانستند که هر که چنین کند در عالم آخرت هرگز بهره‌ای نخواهد یافت، و آنان به بهای بدی خود را فروختند، اگر می‌دانستند.

 

فیلم Borgman - 2013 رو می دیدیم ، خیلی شبیه همین آیه بود ، یه موجودی که وارد یه خونه ای میشه و با تسلط رو ذهن اعضای خونواده سعی میکنه زندگی شون رو خراب کنه . این اروپایی ها انگار فقط تو فیلم ترسناک ساختن استعداد دارن ! اغلب فیلم ترسناکاشون هم یه تم دینی داره و کارش به شیطان و کلیسا و کشیش و ... میکشه .

 

پیوست : من میخواستم این آیه رو سرچ کنم یه چیز خیلی فانی پیدا کردم خجالت یعنی اگه نبینیدش کل عمرتون بر فناست نیشخند

حالا شما که اون چیزا رو خوردین و خیلی چیزا رو هم تو خیلی چیزا کردین ، دیگه سئوال شرعی کردنتون چیه آخه ؟! نیشخند

http://islamquest.net/fa/ahkam/category/774

این آدرسشه ، جون من برید بخونید از فاز فیلم ترسناکم درمیاین خنده

/ 3 نظر / 39 بازدید
پرین

[خنده]

نيمچه رواني

اي وال تركيدم به اين لينكه ! پاسخ بسياري از سئوالات فقهي مو دريافت نموندم. عجركم(اجركم) كسير (بسيار باد)

نماينده رسمي الكسا در ايران

www.iAlexa.ir لذت يك درآمد شيرين اينترنتي !!! هم كسب درآمد و هم افزايش بازديد كسب درآمد تا 1 ميليون تومان درماه افزايش بازديد وبلاگ شما افزايش رنك الكسا وبلاگ شما افزايش رنك گوگل وبلاگ شما قانوني شرعي حلال مورد تاييد الكسا مورد تاييد گوگل وبمستر عضويت 100% رايگان و آسان و سريع هديه ويژه : 20000 هزار بازديد واقعي با آي پي هاي مختلف از سايت و يا وبلاگ شما فقط 5 هزار تومان به همراه خريد آنلاين !! www.iAlexa.ir